ביטוח • פיננסי • השקעות Finance-Bituach

Finance-Bituach

ביטוחים, פיננסים והשקעות

-

קרן השתלמות

ניהול סיכונים מקצועי ללקוחות. אנו רואים את הלקוח במרכז, לצד שירות המעניק לו ולמשפחתו מענה עבור צרכיהם הביטוחיים והפיננסים כ- one stop shop בצורה מקצועית עם שירות איכותי.

סוכנות ביטוח, פיננסים והשקעות

מתאימים לכם מעטפת אישית ואיכותית, מקצועית ובלתי תלויה. אנו ננהל עבורכם את כל תחומי הביטוח והפיננסים ונדאג למיצוי האפשרויות בהווה ולתכנון בטוח של העתיד!

שירות לקוחות צמוד, מנהל תיק לקוח אישי, אשר זמין עבורך בכל עת לכל שאלה ופנייה. יחד תתכננו התנהלות פיננסית נכונה הן במישור המשפחתי והן במישור העסקי. 

איתנו יש לך ביטחון! עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים, אנו מציעים ללקוחות מענה רוחבי ומלא עבור כל תחומי הביטוח, הפנסיה והתכנון הפיננסי.

אנו נותנים שירות הכולל בדיקה מקיפה וסדר בתיק הביטוחי בחינם ללא עלות עם מגוון חברות מתחום הביטוח: הראל, מגדל, כלל, הפניקס, מנורה מבטחים, שירביט, aig, ביטוח ישיר, איילון, הכשרה, פספורטכארד, אלטשולר שחם, מיטב דש ועוד.

ההתמחויות שלנו

אנחנו כאן בשבילכם בכל מצב והכל תחת קורת גג אחת.

קרן פנסיה

קרן הפנסיה תשמש חיסכון לגיל הפרישה וכוללת גם כיסוי למקרה נכות וכיסוי למשפחה שלך במקרה מוות.

פדיון קרן השתלמות

משיכת כספים מקרן ההשתלמות בצורה משתלמת ונכונה פיננסית. אנו נייעץ ונלווה אתכם לאורך כל התהליך. 

ניהול תיק השקעות

ניהול תיק ההשקעות חכם ומקצועי בידי מומחים בעלי ניסיון, שיאפשרו לכם ליהנות מהשקעה בהתאמה אישית.

קופת גמל

תנו לכסף שלכם לעבוד בשבילך. הצוות שלנו יעניק לך שירות אישי ומקצועי לבחירת אפיק השקעה אידאלי עבורך. 

קרן השתלמות

קרן השתלמות מותאמת עבורך ומספקת מענה לצרכיך הייחודיים מבחינת טווח ההשקעה ורמת הסיכון.

פדיון קופת גמל

משיכת כספים מקופת הגמל בצורה משתלמת ונכונה פיננסית. אנו נייעץ ונלווה אתכם לאורך כל התהליך. 

קרן נאמנות

השקעה בשוק ההון, המאפשרת למספר רב של משקיעים להשקיע במשותף. יחד נמצא את הקרנות המשתלמות ביותר.

קופת גמל להשקעה

אפיק חיסכון באמצעות הפקדה חודשית או חד פעמית. בחירה בחיסכון באפיק זה מעניקה לך יתרונות מיסוי משמעותיים, בעיקר בגיל הפרישה.

פוליסות חיסכון

הר הכסף

מערכת חדשנית, מהירה ויעילה לאיתור כספים פנסיונים אבודים. אנו נדאג ללוות אתכם למציאת כל הכספים הפנסיונים הקיימים.

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחול במחיר המשתלם ביותר שיעניק לכם כיסוי מירבי. אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות ביותר, וההצעות המשתלמות ביותר. 
 
 

הלוואה מהפנסיה

הלוואה מקרן פנסיה היא הלוואה על סמך הכסף שמחכה לנו בפנסיה. נראה מהן הריביות המשתלמות ביותר, ונעניק לכם את התנאים הטובים ביותר לצד ליווי אישי לכל אורך הדרך.

הלוואה מקרן השתלמות

לקיחת הלוואה על בסיס קרן ההשתלמות הינה החלטה שכיחה. בליווי צמוד ואישי נשקף לכם את הסיכונים והתהליך. 

איתור כספים אבודים

עם למעלה מ-15 שנות ניסיון, נבצע עבורכם איתור כספים אבודים בצורה מקצועית ויסודית. 

הלוואה מקופת הגמל

הלוואה מקופת הגמל בצורה קלה ומהירה. המומחים שלנו יעמדו לשירותכם בשירות אדיב ומקצועי. 

פדיון פנסיה

משיכת כספים מקרן הפנסיה באופן מקצועי ובטוח. אנו נייעץ ונלווה אתכם לאורך כל התהליך. יחד נוודא שאתם מקבלים את ההחלטות הפיננסיות הנכונות ביותר. 

ביטוח למקרה מוות

ביטוח למקרה מוות נועד לספק ליקירכם ביטחון כלכלי ולשמור על רמת ההכנסה המשפחתית גם במקרה מוות. 

ביטוח אובדן כושר עבודה

בכל גיל ובכל שלב בחיים ניתן לאבד את כושר העבודה, בין אם בשל מחלה ובין אם בשל תאונה.

 

ביטוח סיעודי

טוב לעשות ביטוח סיעודי בגיל צעיר ולבנות עוגן כלכלי עתידי למשפחה. כשאדם סיעודי נזקק לעזרה מדובר בהוצאות גדולו​ת שאינן כלולות בסל הבריאות הציבורי.

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי מהווה פתרון לבעיות קבועות ומתמשכות של מערכת הבריאות הציבורית. 

ביטוח מחלות קשות

המציאות מחייבת אותנו להתמודד עם מצבים בלתי צפויים במהלך חיינו, כגון גילוי מחלות קשות. אנחנו נהיה שם איתך. 

ביטוח תאונות אישיות

אי אפשר לחזות את העתיד.
אבל בהחלט אפשר להתכ​​​ונן אליו כמו שצריך. תנו למומחים שלנו לדאוג לעתיד שלכם. 

ביטוח עובדים זרים ותיירים

בשל התגברות נפח התעסוקה של העובדים הזרים בארץ, תנאי ההעסקה שלהם עוברים שינויים באופן תדיר. פוליסת ביטוח עובדים זרים ותיירים היא חובה ואנחנו נייעץ לך על הטובה ביותר. 

ביטוח שיניים

הפוליסות לביטוחי שיניים מאוד דומות זו לזו, כשהמשותף – אתה מפריש כסף כל חודש לחברת הביטוח. אנו נייעץ לך על הפוליסה היעילה ביותר עבורך. 

ביטוח משכנתא

מתחייבים להצעה הזולה ביותר על ביטוח המשכנתא. תנו למומחים שלנו להביא בפניכם את מגוון האפשרויות. 

 

ביטוח עסק

ביטוח לעסקים – מגוון כיסויים הנותנים מענה למעסיקים. אנו עם ניסיון רב בביטוח לעסקים מכלל התחומים. 

ביטוח דירה

דברו איתנו וקבלו עכשיו הצעה לביטוח מבנה ותכולה לדירה, עם הנחות מותאמות אישית עבורכם. 

ביטוח מנהלים

ביטוח המנהלים הוא חיסכון לטווח ארוך ומיועד לקבלת קיצבה במועד הפרישה. אנו עובדים עם מיטב החברות לביטוח למתן הצעות משתלמות ביותר. 

הר הביטוח

עושים סדר בביטוחי הבריאות והחיים בבדיקה מקיפה. בדיקה מקצועית של צוות המומחים שלנו תאפשר לך הוזלות ביטוחיות  משמעותיות. 

ביטוח חיים

חברתינו מציעה ביטוח חיים למקרה מוות פתאומי או בעקבות מחלה. הצטרפו עכשיו אל ביטוח החיים שלנו ותיהנו משקט נפשי ומבסיס כלכלי יציב.

קרן פנסיה

קרן הפנסיה היא אמצעי שמטרתו לחסוך כסף עבור תקופת הפרישה. הכסף בקרן הפנסיה למעשה מופרש לתוך קופה ייעודית שלאחר מכן משמשת כמקור לקצבה חודשית בתקופת הפרישה. כל החוסכים לקרן הפנסיה ערבים זה לזה על מנת לוודא שבקרנות הפנסיה יש מספיק כסף לשלם לכולם. קרן הפנסיה מתנהלת לפי כמה מסלולים קבועים של חיסכון פנסיוני וכוללת גם ביטוח למקרה של מוות וכן ביטוח למקרה של נכות ואבדן כושר עבודה.

פדיון קרן השתלמות

קרן ההשתלמות היא קופת חיסכון של עובדים שכירים ועצמאיים, שבניגוד ליתר הקרנות כמו קרן הפנסיה למשל, אינה לטווח ארוך. רק המעסיק יכול להפריש לקרן ההשתלמות וכן ההפרשה לקרן ההשתלמות אינה מחויבת על פי חוק. ניתן לפדות את הכספים שהצטברו בקרן ההשתלמות במועדים מסוימים וליהנות מפטור מתשלום מס הכנסה על הכספים שבקרן וכן על הרווחים שאלו צברו.

ניהול תיק השקעות

ניהול תיק השקעות על ידי גוף מקצועי ואנשי מקצוע מאפשר התאמת ההשקעות הפיננסיות לצרכים, לטווחי הזמן, למטרות ולאופי ההשקעה המתאימים ביותר עבור הלקוח. הניהול מתבצע באמצעות מתן הרשאה למנהל התיק לבצע פעולות של קנייה ומכירה של ניירות ערך. לצד מנהל תיק ההשקעות עובדת מחלקת מחקר שבה אנליסטים פועלים על מנת לקבל את תמונת המצב המדויקת ביותר על ניירות הערך השונים, כך שהתוצאה היא ניהול מקצועי ואמין של תיק ההשקעות.

קופת גמל

קופת גמל היא אמצעי לחיסכון כסף לטווח זמן בינוני או ארוך. כל אחד יכול לחסוך בקופת גמל, לעיתיים המעסיק מפריש סכומים לקופת הגמל אך כאמור ניתן להפריש גם באופן עצמאי. היתרון בחיסכון בקופת גמל היא הזיכוי והניכוי במס שהמדינה מעניקה לחוסכים בקופה זו. מדובר בקופה שמושקעת בשוק ההון על פי החלטותיהם של מנהלי הקופה ושגובה דמי ניהול קבועים בכל חודש.

קרן השתלמות

קרן ההשתלמות היא קופת חיסכון של עובדים שכירים ועצמאיים, שבניגוד ליתר הקרנות כמו קרן הפנסיה למשל, אינה לטווח ארוך. רק המעסיק יכול להפריש לקרן ההשתלמות וכן ההפרשה לקרן ההשתלמות אינה מחויבת על פי חוק. קרן ההשתלמות פטורה ממס במועדים מסוימים שהינם קצרי טווח – 3 שנים בתנאים מסוימים או 6 שנים.

פדיון קופת גמל

קופת הגמל מיועדת לתקופת הפרישה, הכספים נמשכים ממנה ומוענקים כקצבה חודשית. לפיכך משיכה מוקדמת של כספים מהקופה גוררת בצידה תשלום מס מקסימלי, למעט מספר חריגים. כך למשל ניתן למשוך כספי פיצויים שהמעסיק הפריש לקופת הגמל עם סיום תקופת העבודה. דוגמא נוספת היא שניתן למשוך כספים מקופות בהם היתרה נמוכה מסך של 8,000 ש"ח ללא צורך בתשלום במס.

קרן נאמנות

קרן נאמנות היא כלי פיננסי שבאמצעותו ניתן להשקיע בניירות ערך. קרן הנאמנות היא תיק השקעות שמנוהל בצורה משותפת על ידי חברה מסוימת. על מנת להצטרף לקרן הנאמנות, מתבצעת רכישה של יחידות השתתפות בקרן. הרווחים מחולקים למי שרכשו את יחידות ההשתתפות בהתאם לגודל אחזקתם בקרן. יש סוגים רבים ושונים של קרנות נאמנות – חלקן מבצעות השקעות באגרות חוב וחלקן בניירות ערך מקומיים וחלקן בזרים. היתרון בקרנות נאמנות הוא שלרוב נעשה פיזור רחב של נכסי הקרן וכן ניתן לקנות ולמכור את יחידות ההשתתפות בכל עת.

קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה היא אמצעי לחיסכון המאפשר לכלל הציבור (ללא תלות במצב התעסוקה שלו) לחסוך בקופת הגמל לתקופה גמישה. כלומר ניתן למשוך את הכספים בכל עת, ללא מס מלבד מס על הרווחים שהצטברו. בנוסף, מי שימשכו את הקרן לאחר שמלאו להם 60, בתצורה של קצבה חודשית יהיו פטורים ממס על רווחי ההון. קופת גמל להשקעה מוגבלת לסכום של 72,616.5 ש"ח בשנה.

פוליסות חיסכון

פוליסות חיסכון הן אמצעי נוסף לחיסכון לטווח קצר או בינוני. פוליסות החיסכון שייכות לחברות הביטוח והן נועדו להוות תחליף לקרנות הנאמנות ולקרנות הסל. פוליסות החיסכון מאפשרות השקעה ברמות תשואה וסיכון שונות. הפוליסות פועלות לפי מסלולים ויש מגוון גדול שלהם, כך למשל יש מסלול מנייתי, מסלול אגרות חוב, מסלולים משולבים ועוד. היתרון שבפוליסות חיסכון הוא שהמעבר בין המסלולים השונים אינו מלווה בתשלום מס. כמו כן, בפוליסת חיסכון ניתן להפריש סכום חודשי – מעין קצבה.

הר הכסף

הר הכסף הוא מנוע חיפוש אינטרנטי של המדינה למציאת כספים. מדובר בשירות שמבצע חיפוש אודות חסכונות פנסיוניים, פוליסות לביטוח חיים וחשבונות בנק קיימים. השירות נועד למנוע אובדן של כספים שהופרשו לקופות או חשבונות שונים שייתכן והזכאים להם לא יודעים על קיומם. החיפוש מתבצע ללא עלות, בצורה נגישה קלה ונוחה, וזמין לקהל הרחב.

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח הנסיעות לחו"ל מאפשר כיסוי ביטוחי במקרים רפואיים שהתרחשו מחוץ לישראל. בנוסף לכך ביטוח הנסיעות לחו"ל לרוב מציע מגוון כיסויים נוספים כמו – כיסוי לספורט אתגרי, כיסוי למחשב נייד או לכבודה שנלקחה לנסיעה. ביטוחי הנסיעות לחו"ל מציעים הרחבות שונות והתאמה אישית של הביטוח לצרכים הייחודים של המובטחים. ביטוח זה הינו חשוב במיוחד מכיוון שמונע עמידה בהוצאות רפואיות גבוהות בגין אירועים רפואיים שהתרחשו בחו"ל כמו ביקור אצל רופא או אשפוז.

הלוואה מהפנסיה

קרנות הפנסיה יכולות לתת לחברים בעלי וותק של יותר מ-3 שנים הלוואות, אך לא כל הקרנות מאפשרות זאת. הלוואה מקרן הפנסיה היא לרוב בעלת תנאים אטרקטיביים וסכום ההלוואה המקסימלי הינו 30% מערכי הפדיון של הקרן. מדובר לרוב בהלוואה של עד 7 שנים והיא נחשבת להלוואה יחסית מהירה ונגישה.

הלוואה מקרן השתלמות

הלוואה מקרן השתלמות היא הלוואה שתלויה בחברה שמפעילה את הקרן ולכן הינה בעלת מגוון תנאים. ישנן חברות שמפעילות קרנות השתלמות שאף אינן מאפשרות לקבל הלוואה כנגד קרן ההשתלמות. לרוב ניתן לקבל הלוואה מקרן ההשתלמות עד לגובה של 50% מהסכום שבקרן וכן לרוב מדובר בהלוואה של עד 7 שנים. בדרך כלל הריבית בהלוואה זו נמוכה משמעותית מזו הניתנת על ידי בנקים בהלוואות.

איתור כספים אבודים

איתור כספים אבודים הוא שירות שמבצע חיפוש במגוון המאגרים על מנת לאגד את כל הכספים של לקוח מסוים. כך, כספים אבודים עלולים להיות בחסכונות פנסיונים שונים, בפוליסות ביטוח חיים או בחשבונות בנק ישנים שנשכחו. השירות מאפשר מציאת כלל הכספים שבידי אדם מסוים וריכוזם.

הלוואה מקופת גמל

החברות שמנהלות קופות גמל מאפשרות ללקוחותיהם לקבל הלוואות כנגד קופות הגמל לכל מטרה. גובה ההלוואה שניתן לקבל הוא יחסי לגובה הכספים שבקופת גמל. אם מדובר בקופת גמל נזילה ניתן לקבל הלוואה של עד 80% מגובה הקופה. לעומת זאת מקופת גמל שאינה נזילה ניתן לקבל הלוואה של עד 30% בלבד מגובה הקופה.

פדיון פנסיה

קרן הפנסיה היא כאמור כלי לחיסכון כספים לגיל הפרישה ולכן פדיון כספי הפנסיה לפני גיל הפרישה מחויב במס גבוה מאוד של 35%. עם זאת, ניתן לפדות את כספי הפיצויים שהפריש המעסיק לקרן הפנסיה גם לפני ההגעה לגיל הפרישה אם הסתיימו יחסי העובד מעסיק. באשר לרכיב של כספי התגמולים, ישנם מספר תנאים המאפשרים פדיון של קרן הפנסיה ללא תשלום מס.

ביטוח למקרה מוות

ביטוח למקרה מוות מכסה את המבוטחים בו ומעניק תשלום חד פעמי במקרה שבו המבוטח נפטר במהלך תקופת הביטוח. סכום התשלום במקרה של מוות נקבע מראש על ידי המבוטח והוא משלם את הפרמיה בהתאם. במקרה של מוות הסכום המוסכם יועבר למוטבים שהוגדרו על ידי המבוטח. מטרת הביטוח היא להבטיח למוטבים של המבוטח רמת חיים זהה לזו שהורגלו אליה לפני פטירתו. הביטוח מכסה את כל סוגי המוות אך לעיתיים מחריג מוות כתוצאה מהתאבדות.

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח לאובדן כושר עבודה הוא ביטוח שמכסה את המבוטחים במקרה של תאונה או מחלה שלא מאפשרת להם לעבוד לתקופה מסוימת. באמצעות ביטוח אובדן כושר עבודה המבוטח ימשיך לקבל הכנסה גם בתקופה בה הוא אינו יכול לעבוד. ישנם מסלולי ביטוח שונים עבור אובדן כושר עבודה – חלקם מגבילים בזמן את משך התקופה בה הביטוח ישלם את הקצבה וחלקם יעניקו את הקצבה גם אם יש למבוטח יכולת לעסוק בעבודה אחרת.

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי נועד לכסות מקרה בו מבוטח נהפך לסיעודי. מצב סיעודי מצריך הוצאות כבדות מאוד שאינן מכוסות לגמרי בסל הבריאות הציבורי. אדם סיעודי הוא מי שאינו יכול לבצע בעצמו 50% או יותר של הפעולות היומיומיות הבסיסיות ועל כן זקוק לטיפול מתמשך ושגרתי. הביטוח הסיעודי מאפשר כיסוי לכל אדם שנהפך לסיעודי ומעניק גמלה חודשית לצורך הטיפולים השונים הנדרשים.

ביטוח בריאות

ביטוח הבריאות הפרטי מציע מגוון כיסויים שלא קיימים בביטוח הבריאות הממלכתי. כך למשל ביטוח הבריאות הפרטי מציע כיסוי לטיפולים רפואיים ייחודים, לביקורים אצל רופאים פרטיים, כיסוי לתרופות שאינן בסל התרופות המדינתי, לניתוחים ולהליכים רפואיים בחו"ל ולתאונות. הביטוח מאפשר למבוטחיו ראש שקט וידיעה שבידי המבוטח כל הכלים על מנת לשמור על עצמו שלם ובריא.

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות נועד להעניק פיצוי למבוטחים בעת גילוי מחלה קשה. ביטוח מחלות קשות מציע כיסוי לרשימה מסוימת של מחלות קשות והפיצוי שמוענק נועד לכסות הוצאות של הפסקת עבודה, טיפולים רפואיים והוצאות רפואיות. הביטוח לרוב גמיש והמבוטח בוחר את סכום הפיצויים ומשלם את הפרמיה בהתאם.

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות מעניק כיסוי במקרה של תאונה בכל מקום בעולם. ביטוח התאונות האישיות מעניק סכום מוסכם במקרה של נזק מתאונה שנועד לשמור על רמת החיים אליה הורגל המבוטח. בביטוח זה לא מכוסות תאונות שהתרחשו כתוצאה מפעילות צבאית, מספורט אתגרי ועוד.

ביטוח עובדים זרים ותיירים

ביטוח עובדים זרים ותיירים מעניק כיסוי לתיירים ולעובדים זרים שנמצאים בישראל ושאינם חברים בקופות החולים הישראליות. ישנם מסלולי ביטוח שונים המוצעים לעובדים זרים ולתיירים התלויים באופי הביקור, משך שהות הביקור ועוד. הביטוח עבור העובדים הזרים דומה לביטוח של קופות החולים והמעסיק מחויב לרכוש אותו עבור עובדיו הזרים על פי חוק עובדים זרים.

ביטוח שיניים

ביטוח שיניים מכסה טיפולי שיניים המוענקים בארץ ובחו"ל. ביטוח שיניים בסיסי לרוב כולל טיפולים שגרתיים, הוא נועד לכל הגילאים והוא לא מותנה בבדיקות מקדימות. מיד עם ההצטרפות לביטוח שיניים ניתן לקבל החזר עבור טיפולי שיניים. עם זאת, לא ניתן לפרוש בכל עת מהביטוח ויש להמתין עד שהפרמיות ששולמו עולות על גובה מסוים.

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא הוא ביטוח שנועד להגן על הבנק במידה ורכשי הדירה לא יוכלו להחזיר את ההלוואה שלקחו. ביטוח המשכנתא מבטיח כי יתרת ההלוואה לרכישת הדירה תשולם לבנק גם במקרים בהם רוכשי הדירה נפטרו או נוצר נזק לדירה. בנקים לא יעניקו משכנתאות ללא ביטוח משכנתא, כלומר מדובר בתנאי הכרחי.

ביטוח עסק

ביטוח עסק נועד לכסות את העסק במידה ונגרם נזק או אובדן לרכוש שבבעלות העסק. כלומר הציוד של בית העסק מבוטח ובמידה ויתרחש נזק יינתן פיצוי מחברת הביטוח שיאפשר לבית העסק להחזיר את המצב לקדמותו. בנוסף לביטוח עבור נזקים לרכוש בית העסק, ניתן לרכוש ביטוח כלפי צדדים שלישים וכן ביטוח עבור המעביד כלפי עובדיו.

ביטוח דירה

ביטוח דירה כולל לרוב שני מרכיבים והם – ביטוח מבנה וביטוח תכולה. הביטוחים מקנים כיסוי למקרים של נזקים שיכולים להתרחש בדירה כתוצאה מפריצה, נזקי מים, שריפה ועוד. בביטוח תכולה המבוטח בוחר מהו הגובה שברצונו לבטח את תכולת הדירה. הביטוחים מציעים מגוון הרחבות ומאפשרים לבטח את המבנה והתכולה מפני פגעי טבע, מזג אוויר ועוד.

ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים הוא כלי לחיסכון פנסיוני. ביטוח המנהלים כולל גם ביטוח חיים והחוסכים בביטוח מנהלים רשאים להוסיף לביטוח שלהם גם ביטוח לאובדן כושר עבודה. ביטוח מנהלים מאפשר למשפחה של המבוטח לשמור על רמת החיים שאליה הורגלה במקרים בהם היא ניזוקה בשל פרישה, אובדן כושר עבודה או מוות של המבוטח. בביטוח המנהלים ישנן הטבות מס על ההפקדות, הביטוחים הנלווים גמישים וניתן לשנות אותם בכל עת.

הר הביטוח

הר הביטוח הוא מנוע חיפוש אינטרנטי של המדינה למציאת כלל המידע הביטוחי של אדם מסוים. מדובר בשירות שמבצע חיפוש אודות כלל פוליסות הביטוח הקיימות ובכך מאפשר ידיעה על תשלום כפל ביטוחי. השירות מתבצע ללא תשלום וזמין לקהל הרחב. השירות יכול להקל על צירוף לביטוח חדש מכיוון שמאפשר משלוח טופס העבר הביטוחי בצורה ישירה ומאובטחת לחברת הביטוח החדשה.

ביטוח חיים

ביטוח החיים נועד לכסות מקרים של מוות או אובדן כושר עבודה. הביטוח נועד לוודא כי המבוטח או מי שהוא הגדיר כמוטבים של ביטוח החיים ימשיכו לחיות באותה רמת החיים אליה הורגלו. ביטוח החיים מחושב על פי מספר קריטריונים ובהם – מגדר, מקצוע, מצב בריאותי קיים, משקל, קיומם של תחביבים מסוכנים שעלולים להגדיל את התשלום, הרגלי עישון ועוד.

טלפונים שירות, מידע והצטרפות

  • למידע ופעולות בנושא חברות הביטוח והפיננסים חייגו: 0532447010 או למספר 0532440162
  • למידע ופעולות בנושא מוצרי ביטוח חייגו: 0532316632